Wyślij wiadomość
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED
produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Wiadomości firmowe nt Modernizacja laboratorium LINK-PP: zaawansowane kompleksowe urządzenia badawcze
Wydarzenia
Łączność
Łączność: LINK-PP Global
Faks:: 86-752-3161926
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Modernizacja laboratorium LINK-PP: zaawansowane kompleksowe urządzenia badawcze

2023-11-09
Latest company news about Modernizacja laboratorium LINK-PP: zaawansowane kompleksowe urządzenia badawcze

Modernizacja laboratorium LINK-PP: zaawansowane kompleksowe urządzenia badawcze

 

LINK-PP jest profesjonalnym dostawcą komponentów komunikacji magnetycznej i sieci.nalegaliśmy na dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i doskonałych usługNasze główne produkty to łączniki RJ45, moduły SFP, klatki i łączniki światłowodowe oraz transformatory LAN.

Dziś mamy przyjemność ogłosić ważny rozwój: kompleksową modernizację naszych laboratoriów.Wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do badania i weryfikacji w celu zwiększenia jakości i wydajności produktu.

 

Modernizowane laboratorium LINK-PP obejmuje komplet najnowocześniejszego sprzętu testowego, w tym badania wstrząsów termicznych w wysokiej i niskiej temperaturze, badania siły wstawiania i wyciągania,badanie wibracji, dwuwymiarowe skanowanie i badania wysokiej częstotliwości itp. Wprowadzenia te będą w pełni oceniać i weryfikować nasze produkty, aby przekroczyć standardy branżowe.

Badania siły wstawiania i wyciągania poprawiają trwałość złączy RJ45.Badania wibracji i wstrząsów potwierdzają jego zdolność adaptacyjną w trudnych warunkach przemysłowychZapewnienie niezawodności w centrach danych i sieciach komunikacyjnych.

 

LINK-PP inwestuje znacznie w innowacje technologiczne i zapewnienie jakości.Ta modernizacja laboratorium zapewnia bardziej rygorystyczne środowisko testowe, zwiększając jeszcze bardziej konkurencyjność naszych komponentów i zapewniając klientom niezawodne, wydajne rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy w centrach danych, automatyce przemysłowej, sieciach komunikacyjnych czy w innych dziedzinach, LINK-PP zawsze dąży do zaspokojenia potrzeb klientów.LINK-PP będzie nadal rozwijać innowacje technologiczne i budować silniejszy most dla globalnej komunikacji.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu, odwiedź: https://www.rj45-modularjack.com/products.html